(ВІДЕО) Суд продовжив арешт фігурантам справи “Кузні на Рибальському” Павловському і Шандрі

Суд продовжив арешт фігурантам справи “Кузні на Рибальському” генералу та екс-заступнику міністра оборони Ігореві Павловському, а також голові правління заводу Валерію Шандрі до 28 вересня.
Про це інформує “5 канал”.

“Документами з виконання контракту на будівництво десантно-штурмових катерів “Кентаври” підтверджується обізнаність підозрюваного щодо обставин укладення та підготовки контрактів, участь у формуванні державного оборонного замовлення. Платіжними документами, вилученими в державній казначейській службі України, які підписані підозрюваним”, – зазначає прокурор Офісу генерального прокурора Олександр Якимчук.

Адвокати вже заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, 2 липня слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику міністра оборони, голові правління ПрАТ “Кузня на Рибальському” та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони.

Посадовців слідчі ДБР підозрюють у змові та організації поставок до армійських підрозділів протягом 2016-2018 років військової техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які не відповідали встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України. У підсумку такі дії посадовців завдали державі збитків на суму понад 475 млн гривень.

7 липня Печерський суд розглянув клопотання слідчих і задовольнив його в повному обсязі, обравши голові правління ПрАТ “Кузня на Рибальському” запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави в сумі понад 443 млн гривень.

12 липня Печерський райсуд обрав запобіжний захід колишньому заступнику міністра оборони, генерал-лейтенанту Ігореві Павловському у вигляді арешту із запорукою в 475 млн грн.