В Одеському морському порту відновили традицію збирати до школи першокласників

30 серпня, напередодні Дня знань, до головного офісу адміністрації Одеського морського порту запросили майбутніх школярів та їх батьків – працівників Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України».

Кожному з вчорашніх дошкільнят начальник адміністрації Одеського морського порту Максим Лапай та голова профспілки робітників морського транспорту Одеського порту Володимир Зайков вручили «Сертифікат першокласника» та набір шкільного приладдя.

В напутньому слові Максим Лапай побажав діткам портовиків успіхів у навчанні:

– Через два дні розпочнеться дуже відповідальний період у вашому житті. Ви підете до школи. Сподіваюсь, вам там сподобається і ви будете гарними учнями. Учіться добре, і тоді ви станете такими ж шанованими людьми, як ваші батьки, що працюють в Одеському порту. І, можливо, вже дорослими, продовжите їх справу.

На темі знань зосередився і голова профспілки.

– Зараз ви познайомитесь з найкращим підприємством міста, де працюють дуже освідченні люди. Вчіться так, щоб ви їх змогли замінити, – звернувся до дітей В.Зайков.

Після урочистої церемонії у конференц-залі головного офісу, для дітей, разом з їх батьками була проведена автобусна екскурсія портом та подорож до Воронцовського маяка.

– Адміністрація і профспілка вирішили відродити традицію проводів у країну знань, виходячи з бажання зробити перший похід маленької людини до школи значимим кроком, святом для нього і його батьків, так і для всього колективу, – прокоментував подію начальник адміністрації морського порту. – Ми зібрали їх разом, познайомили один з одним. А те що вони почули і побачили тут – це привід ще більше пишатися своїми батьками, їх професією і місцем роботи. Є надія, що у пам’яті діток цей день надовго залишиться однією з найяскравіших сторінок.

 

Адміністрація Одеського морського порту.