Генеральна репетиція Військово-морського параду відбулась в Одесі

Сотні одеситів та гостей міста стали сьогодні свідками незвичайної події. На морському узбережжі відбулась генеральна репетиція Військово-морського параду, присвяченому 30-ї річниці Незалежності України.

Бойові кораблі, катери та допоміжні судна Військово-Морських сил України та Державної прикордонної служби України відпрацювали урочисте проходження морською акваторією та продемонстрували окремі елементи запланованих показових дій.

Найбільш захоплюючим було демонстрація висадки десанту підрозділів морської піхоти на бронетранспортерах з великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський», стрибки з парашутів на море, а також проліт винищувачів та гвинтокрилів Військово-Повітряних сил України.

Ця вражаюча подія проходила під супроводом гри оркестру Військової академії (м. Одеса) сумісно з оркестром Військово-Морських сил України на набережної міста. Обома оркестрами диригував начальник оркестру Військової академії (м. Одеса) капітан Сафет Джемалядінов. Музиканти майстерно виконали не тільки  військово-морські марші, але і  відомі класичні твори.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)