Партнерство між Україною та Туреччиною у сфері ОПК перебуває на стратегічному рівні – Олег Уруський

17 серпня відбулася зустріч очільника Мінстратегпрому з Головою Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїлом Деміром.

Посадовці обговорили поточний стан співпраці між державами, оцінили хід виконання раніше досягнутих домовленостей та майбутні кроки для поглиблення українсько-турецького співробітництва.

«Нині динаміка наших взаємовідносин є позитивною. Проте потенціал можливої співпраці між Україною та Турецькою Республікою ще далеко не вичерпаний», – зазначив Олег Уруський.

Під час розмови сторони наголосили на необхідності прискорити роботу щодо практичної реалізації ряду спільних проектів, а також погодилися з тим, що на сьогодні партнерство між нашими державами у сфері ОПК перебуває на стратегічному рівні.

Як відомо, торік між Україною та Турецькою Республікою був підписаний Меморандум, який передбачає поглиблення двосторонньої співпраці в оборонно-промисловій сфері на взаємовигідній основі.

«Виставка IDEF 2021 – саме той майданчик, де можна обговорити поточну динаміку відносин і плани на майбутнє», – сказав Віце-прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з Олегом Уруським 17-19 серпня бере участь у Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF 2021 (м. Стамбул, Турецька Республіка).