Безпілотніки «Укрморкартографія» обстежили понад 145 км2 території Кременчуцького та Каховського водосховища

Фахівці відділу збору та обробки даних ДЗЗ і далі набувають досвіду та покращувати навички у роботі з високотехнологічним технічними засобами отримання просторової інформації. З допомогою БПАК проведено аерознімання змін берегової лінії Кременчуцького водосховища загальною площею 103,9 км2 (10 390 га).

Загальна площа відзнятої території Каховського водосховища склала  42,5 км2 (4250 га).

Цього літа спеціалісти філії зіткнулися зі значними труднощами у вигляді несприятливих метеорологічних умов для роботи обладнання та виконання польотів.  Палюче сонце та неймовірна спека перетворилися на справжнє випробування не лише для людей, а й для техніки, яку доводилося ховати від перегрівання.

А  сильні зливи перетворили переміщення між точками старту БПАК на справжній off-road.

 Також частину робіт довелося відкласти через ненадання Украероцентром дозволів на використання повітряного простору відповідно до наданих запитів.

Обстежена ділянка берегової лінії та судового ходу ВВШ Каховського водосховища 275-290 км

Топографо-геодезичні роботи з використанням безпілотних авіаційних комплексів проводяться для подальшого картографування відповідно до Плану навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства у внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні України та на внутрішніх водних шляхах України  на 2021 рік.

Повідомляє Держгідрографія.