Удосконалення власними силами

Новий експериментальний світлооптичний прилад розробили та виготовили фахівці ФДУ «Дніпровський район Держгідрографії» під керівництвом начальника енергетичної групи Миколи Грищенка. Наразі апарат встановлений на річковий буй у зоні відповідальності Київської дільниці для випробування.

Під час виготовлення експериментального пристрою застосовано високоякісну оптику; електронний блок керування та світлодіодний блок – вітчизняного виробництва, вони вже кілька років успішно використовуються в інших пристроях. Корпус  приладу виготовлено з міцного пластику, який надає експериментальному приладу одну з важливих переваг – ударостійкість. Інший плюс – вартість, яка є нижчою у порівнянні зі світлооптичними пристроями, які наразі застосовуються на судноплавних шляхах Дніпра.

За умови успішних випробувань буде розглянута можливість впровадження подібних приладів на інших ЗНО у зоні відповідальності ФДУ «Дніпровський район Держгідрографії».

ДУ «Держгідрографія» постійно впроваджує інноваційні технології, які дозволяють  належним чином виконувати свої зобов’язання з навігаційно-гідрографічного забезпечення судноплавства, підвищувати якість послуг та зменшувати матеріальні витрати на обслуговування навігаційного обладнання.

Повідомляє Держгідрографія.