Перехідний період передачі в концесію порту “Ольвія” продовжено до 1 грудня

Катарська компанія QTerminals звернулась до Міністерства інфраструктури з пропозицією продовжити перехідний період за концесійним договором до 1 грудня посилаючись на карантинні обмеження пов’язані з пандемією COVID-19. 

Про це повідомив голова проектного офісі “Спільно” Міністерства інфраструктури Тарас Бойчук у коментарі “Морським бізнес-новинам України”.

“Оскільки QTerminals залучали фахівців світового класу, які не мали можливості приїхати до України під час карантинних обмежень, концесіонер попросив продовжити строк перехідного періоду. Відповідне право інвестора було закріплене в концесійному договорі.

В нас немає претензій до того як вони виконують умови перехідного періоду. Фінансове закриття вони забезпечили повністю (зараз очікуємо завершення певних формальностей зі сторони QTerminals). Наразі має завершитись інвентаризація, на черзі технічна паспортизація об’єкта концесії, що вже розпочалась. На разі, в “Ольвії” немає нових проектних ризиків, які потребують прийняття нормативних актів тощо. Очікуємо, що все пройде за планом.” – повідомив він.