Не зволікайте із розбудовою мережі індустріальних парків – Олексій Чернишов

Пришвидшитись із визначенням територій під індустріальні парки закликав керівників територіальних громад Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Конгресу місцевих та регіональних влад і Національної ради реформ при Президентові України.

«Результат, якого ми хочемо досягти через три роки – це мережа з не менш ніж 25 індустріальних парків. Для реалізації цього Уряд та Верховна Рада роблять від себе усе залежне. Зокрема, підготовлено законопроекти, що стосуються інфраструктурних та податкових стимулів. Також працюємо над залученням ресурсів для розбудови індустріальних парків та інфраструктури для них.  Вкотре звертаюся до голів тергромад та очільників регіонів – визначатися з територіями під створення індустріальних парків. Зверніть на це особливу увагу – інвестиції самі собою у регіонах не з’являться. Маємо працювати злагоджено», – наголосив Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону зауважив, що наразі пріоритетом є створення робочих місць та посилення фінансової спроможності громад. Реалізація планів щодо індустріальних парків дасть поштовх цьому процесу та допоможе залучити інвестиції. Відтак, активізація у цьому напрямку є вкрай важливою.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив на шести пріоритетних завданнях для законодавчого забезпечення реформи децентралізації.