Ренійський порт вперше прийняв вантаж мінерального добрива з Голландії.

У Ренійському морському порту виконане перевантаження нового транзитного вантажопотоку – мінеральне добриво із Голландії.
Перша партія мінеральних добрив надійшла в порт на самохідній баржі «AMICE». Перевантаження відбулося на причалі №3 силами та засобами ПП «РеніЛіс». Вантаж прибув до порту в кількості 1935 тонн. В подальшому на терміналі ПП «РеніЛіс» вантаж буде фасуватись в біг-беги та відправлятись автомашинами на адресу однієї з великих зернових компаній Молдови.

Незабаром очікується надходження у порт Рені другої та третьої партії вантажу. Загальний обсяг мінеральних добрив РК – 6000 тонн.

Портовий оператор ПП «РеніЛіс» є суб’єктом СЕЗ «Рені». З 2004 року спеціалізується на переробці мінеральних добрив, нафтохімії та СПБТ.

З початку 2021 року ПП «РеніЛіс» було перевантажено 80 тис. тонн транзитних вантажів, з яких 67 тис. тонн мінеральних добрив та 13 тис. тонн нафтохімії.

У розпорядженні ПП «РеніЛіс» знаходяться криті склади для зберігання навалювальних вантажів – до 5 тис. тонн, генеральних вантажів – до 10 тис. тонн, а також відкриті складські майданчики для зберігання до 20 тис. тонн вантажів.