(ВІДЕО) Екіпажі ВМС відпрацювали відбиття нападу під час переходу до Грузії

Екіпажі десантного корабля «Юрій Олефіренко» та патрульного катеру «Слов’янськ» ВМС ЗС України відпрацювали відбиття нападу під час переходу до Грузії.

Повідомляє прес-служба ВМС ЗС України.

Наші кораблі прибули до Грузії із морськими піхотинцями для участі в міжнародних навчань Agile Spirit 2021.

Під час переходу морем екіпаж десантного корабля відпрацював низку корабельних бойових навчань.

Зокрема, боротьбу за живучість корабля, протиповітряну, протикорабельну, протимінну оборони. Проведено тренування з тактичного маневрування та сигналовиробницта за стандартами НАТО. Протиповітряна оборона корабля є одним із важливих елементів універсальної оборони корабля, до якої також був залучений особовий склад десанту. Морські піхотинці несли чергування зі спостереження за повітряною та надводною обстановкою, – коментують у пресслужбі один з відпрацьованих елементів.

Ще одні навчання включали гасіння пожежі, яка виникла через займання пально-мастильних матерів. Використовуючи спеціальні засоби, умовну пожежу було ліквідовано в найкоротший час.

У 2019 році на навчання особовий склад та озброєння до Грузії доставили середнім розвідувальним кораблем «Переяслав».

Корабель доставив особовий склад, військову техніку та озброєння 503-го окремого батальйону морської піхоти, для участі в навчанні Agile Spirit 2019.

Під час переходу Чорним морем його супроводжували кораблі військово-морського флот Росії, які базують і в окупованому українському Криму.

Військове телебачення в рамках проекту РЕКРУТ.UA показало цей перехід в рамках третього сезону проєкту: