ВМС замовляє модульні казарми на полігон «Олешківські піски»

Зараз у системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендер, що був оприлюднений 06 липня 2021 року, на закупівлю 5 “Збірно-розбірних модулів спеціального призначення”, для новоствореного полігону «Олешківські піски».

Про це повідомляє Мілітарний.

Очікувана вартість модульних казарм, складає 30 000 000,00 гривень та у процесі торгів може бути зменшеною. Строк завершення поставки передбачається на 15 листопада 2021 року.

Збірно-розбірний модуль спеціального призначення використовується під час польових виходів частин, окремих підрозділів, а також під час проведення заходів бойової підготовки та відновлення боєздатності військ.

Модуль спеціального призначення повинен являти собою утеплену металеву конструкцію, яка має двосхилий дах.

Збірно-розбірний модуль являє собою збірну рамну конструкцію, що складається з окремих стійок, ферм, каркасів,обрешітки підлоги, обрешітки стелі, окремих стінових сандвіч-панелей. З’єднання стійок та ферм,стійок та каркасу підлоги, стійок та каркасу стелі, стійок та стінових панелей – болтове.

Модуль спеціального призначення повинен бути обладнаний системами електроживлення, освітлення, вентиляції, водяного опалення з встановленням твердопаливного котла

Конструкція модулю повинна передбачати можливість відносно швидкого встановлення, здійснення демонтажу та переміщення (перевезення).

Україна зміцнює матеріально-технічну базу полігону морської піхоти Олешківські піски на Херсонщині – неподалік від адмінрубежу з тимчасово окупованим Кримом. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів командувач морською піхотою Військово-морських Сил генерал-лейтенант Юрій Содоль.

У наших планах також розвиток навчально-матеріальної бази на полігоні морської піхоти (Олешківські піски). Там триває розвиток відповідної інфраструктури, – сказав він.

За словами Содоля, на полігоні ввели в експлуатацію клас динамічних тренажерів, тактичний клас, клас тактичної медицини, класи тренажерів екіпажів танків Т-80, навчально-методичний клас, клас інженерної підготовки, клас тренажерів БМП і класи протиповітряної оборони.