(ВІДЕО) Морська компонента Sea Breeze 2021: завершено перший блок навчальних елементів

Завершено перший блок навчальних елементів морської компоненти міжнародних навчань Sea Breeze 2021.

Про це повідомляє пресслужба Морської охорони ДПСУ.

Міжнаціональні тактичні групи відпрацювали перший блок навчальних елементів під час виходу в море.

Традиційно у міжнародних тактичних групах керівництво різними навчальними елементами розподіляється серед учасників почергово.

Передача вантажів, буксирування аварійного судна та висадки оглядових груп, формування ордерів кораблів, плавання в строях, сигналовиробництво та контроль цивільного судноплавства – основний перелік вправ, відпрацьованих перед другою частиною морської компоненти – вільною грою, – повідомили у пресслужбі.

Також, просто на виході з пункту базування, відпрацьовувався елемент відбиття нападу швидкісних маломірних катерів, а у відповідному полігоні – артилерійські стрільби по надводній і повітряній цілям.

Вже вдруге у таких масштабних маневрах флагман Морської охорони «Григорій Куроп’ятников» здійснював керівництво такими стратегічними епізодами, як стрільби, відбиття нападу на судна, а також типово прикордонними елементами – контроль цивільного судноплавства, сигналовиробництво.

Корабель входив до тактичної групи із потужними представниками ВМС країн НАТО– есмінець Військо-Морських Сил США Ross, патрульний корабель королівського флоту Великої Британії OPV Trent, корвет ВМС Румунії Contra-Amiral Horia Macellariu, корвет ВМС Болгарії «Бодри».

Корабель Морської охорони «Поділля» в тактичній групі з кораблями БО Грузії та ВМС ЗСУ виконували подібний перелік вправ, але в інших районах Чорного моря.