Виробничі потужності ДП «МТП «Чорноморськ» не використовуються у повному обсязі, – віце-прем’єр міністр Олег Уруський

2 липня, в рамках робочого візиту на Одещину віце-прем’єр міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський відвідав морський порт «Чорноморськ».

Він ознайомився з поточним станом портової інфраструктури та гідротехнічних споруд, із виробничими можливостями порту та особливостями його роботи.

Як зазначив Олег Уруський, порт разом з усіма приватними стивідорами, які здійснюють виробничу діяльність в його акваторії, мають виробничі потужності для перевалки вантажів в обсязі понад 32 мільйони тонн на рік. Однак вони не використовуються в повному обсязі.

– Так, за підсумками січня-травня 2021 року перероблено 8,95 мільйонів тонн вантажів, що становить 87% від показників аналогічного періоду минулого року, – написав Олег Уруський на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook. – Поточна економічна ситуація непроста, адже й 2020 року обсяги перевалки зменшилися порівняно з 2019-м.

В той же час віце-прем’єр висловив сподівання, що низка концесійних та інвестиційних проектів, які реалізуються на території порту, дають надію на покращення економічного стану підприємства.  

– Необхідно збільшувати експортну складову країни, тим самим завантажуючи вітчизняні порти, зокрема і ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ», – зазначив Олег Уруський. – Значну роль тут може відіграти держава, створивши відповідні умови.

Під час робочого візиту до ДП «МТП «Чорноморськ» Олега Уруського супроводжували в.о. Голови ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький, перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков, мер міста Чорноморськ Василь Гуляєв, начальник Адміністрації морського порту «Чорноморськ» Максим Широков та заступник директора з розвитку ДП «МТП «Чорноморськ» Ігор Шевченко.

Повідомляє Чорноморський морський порт