Акція проходитиме 2 липня об 11:30 біля Київського районного суду міста Одеси.

Українські моряки більше не будуть мовчати.
Прийшов час діяти! Уже вісім років йде суд на корупціонером, який всі ці роки наживався на долях моряків.
За гроші, вкрадені з кишень людей, які заробляють собі на життя чесним і важкою працею, він вибудував собі особняки і вілли за мільйони доларів на Французькому бульварі і Совіньоні.
І всі ці роки Українська Феміда потурала йому в цих злочинах. Але сьогодні терпіння людей лопнуло.

І тепер КОЖЕН суддя, кожен чиновник або депутат, відповідальний за обкрадання наших моряків, буде нести відповідальність. якщо не буде працювати закон, а державні органи продовжать дивитися на це крізь пальці, то судити злочинців станемо МИ – НАРОД УКРАЇНИ!

У 2013 році громадянин Зозуля Ігор та його дружина отримали обвинувальний акт за фактом одержання неправомірної вигоди, займаючи посаду начальника Інспекції з підготовки та дипломування моряків України. 

Київський районний суд Одеси вже протягом 8 років розглядає цю справу! Або може справу хочуть закрити за терміном давності за винагороду, і «морський офіцер» піде від відповідальності?

За словами прокурора Одеської області, громадянин З. є куратором і творцем схем з обкрадання моряків України, а це 2.000.000 млн $ на рік.

Ми вимагаємо, щоб судова система працювала в інтересах українських моряків, а корупціонери, які підривають економіку і авторитет держави, була покарані згідно з кримінальним кодексом України!
Корупціонерам один вихід — в’язниця!

ЧОМУ НЕ ПРАЦЮЮТЬ СУДИ ? ЧОМУ НЕ ВИНОСИТЬСЯ РІШЕННЯ ?
ЦІ ПИТАННЯ МИ ЗАДАМО 02.07.2021р.

З повагою ,
Керівник «Українське об’єднання моряків»
Король Крістіна, тел – 073-066-077-2