“Нібулон” оприлюднив графік перевезень на Кінбурнську косу з 26 по 28 червня
Уже цього тижня команда «НІБУЛОН Експрес» готова розправити підводні крила судна за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків 

Також від сьогодні (у другій половині дня) на сайті https://tickets.nibulon.com/ відкривається можливість придбання квитків на рейси за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків.
 
З 26 по 28 червня ми здійснюватимемо перевезення за цим маршрутом згідно графіку на фото або за посиланням https://nibulon.com/…/pasazhirski…/rozklad-reisiv.html
 
Про подальший графік руху суден за напрямком Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків буде додатково повідомлено.
 
 Ціни на подорожі можна знайти за посиланням: https://nibulon.com/…/pasazhirski…/vartist-proizdu.html
 
У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83 (Пн-Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Нагадаємо, старт рейсів за маршрутами Миколаїв – Кінбурнська коса та Очаків – Кінбурнська коса переносився зв’язку з несприятливими погодними умовами.

Через несприятливі погодні умови, зокрема сильні пориви вітру, опади, а також низькі температури повітря та води у Чорному морі ми вимушені перенести старт пасажирських перевезень за маршрутами Миколаїв – Кінбурнська коса та Очаків – Кінбурнська коса.