В першому кварталі Маріупольский порт єдиний генерував прибуток – Ігор Барський

Про це повідомив в.о.директора Ігор Барський під час візиту делегації депутатів Верховної ради України разом Головою Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїлом Саакашвілі до Маріупольского порту.

– За підсумками першого кварталу 2021 Маріупольський порт залишався єдиним портом України, який генерував прибуток, – зазначив Ігор Барський. – Тут зіграли роль кілька факторів. По-перше – ми не допустили роздроблення і є єдиним портовим оператором, який працює на своїй території. По-друге – наш менеджмент вже цілий рік займається оптимізацією наших витрат. І третє – ми максимально спрямовуємо сили й інвестиції в збільшення обсягів вантажоперевезень.

Народні обранці дали дуже схвальну оцінку розвитку Маріупольського порту та відзначили, що приємно вражені тим наскільки сучасним, далекоглядним та ефективним може бути менеджмент на державному підприємстві.

Серед гостей порту були співголови МФО «Прості рішення і результати» ВРУ нардепи Єлизавета Ясько та Володимир Кабаченко, народний депутат Олександр Качура, а також секретар Національної інвестиційної ради України Леван Варшаломідзе .

Зокрема, на 18-му причалі, де розташований високотехнологічний термінал з переробки сталевого листа, і на 4-му, де будується сучасний зерновий комплекс. Ігор Барський познайомив гостей з історією порту, розповів як підприємство вирішує задачу нарощування вантажопотоків та про інвестиційні проекти ДП «ММТП». Депутати цікавилися перспективами розвитку контейнерних ліній, потужністю та можливостями зернового термінала та долею криголаму «Капітан Белоусов».