В червні з Ізмаїльського порту стартує нова круїзна лінія “Відкриття Румунії”

Круїзний теплохід «Diana» (прапор Нідерландів), який з квітня цього року доставляє до Ізмаїлу румунськіх туристів, починає здійснювати реверсні тури.

Починаючи з кінця червня, українці зможуть відвідувати румунську дельту Дунаю у круїзі “Відкриття Румунії”. Це – продовження роботи по нарощуванню туристичного потенціалу Ізмаїла у рамках Угоди про співпрацю, підписаної 23 травня 2019 року КУ Ізмаїльської міської ради “Ізмаїльське бюро сприяння інвестиціям” і Асоціації менеджменту туристичних дестинаций Дельти Дунаю(г.Тулча).

Майданчиком для підписання Угоди став І Міжнародний форум з розвитку туризму в українських дунайських портах, організований спільно Адміністрацією Ізмаїльського морського порту та керівництвом міста.

Круїз тривалістю 4 дні і три ночі познайомить подорожуючих із “столицею Українського Придунав’я” – Ізмаїлом та румунською частиною дельти Дунаю (по гирлу Святого Георгія).

Його презентація відбудеться 11 червня на борту круїзного судна «Diana». Запрошуємо представників туристичних компаній відвідати зустріч – ви отримаєте цікаву для себе інформацію від представників румунської сторони – судновласника «Diana», представників європейської компанії-туроператора WEBMEDIA SRL, а також – міської влади Ізмаїлу та Адміністрації Ізмаїльського морського порту.

Повідомили в АМПУ.