“Укроборонпром” створює робочу групу з розвитку суднобудування

Рішення про створення робочої групи було прийнято за результатами зустрічі із керівництвом Асоціації “Укрсудпром” та представниками суднобудівних підприємств.

“Президент України Володимир Зеленський приділяє особливу увагу розвитку ОПК та загалом промисловості держави. Підприємства суднобудування у структурі Державний концерн “Укроборонпром” як і уся суднобудівна галузь протягом багатьох років перебувають у складному фінансово-економічному стані, потребуючи інвестицій та підтримки.

Глибина і складність проблем у галузі, які накопичилися протягом усіх років незалежності, потребують комплексного підходу та спільних дій. В цьому ми розраховуємо, в тому числі, на підтримку Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України.

Сьогодні ми прийняли рішення про створення робочої групи з розвитку суднобудування, куди запрошуємо голову фракції Слуга Народу Давіда Арахамію та голову профільного парламентського комітету Дмитра Наталуху. У нас вже є законодавчі пропозиції, які найближчим часом будуть доопрацьовані та передані на розгляд вищому керівництву держави.

Ще одна ідея – формування кластеру кораблебудування на півдні України. Так, спільно з Віталій Кім – голова Миколаївської ОДА та командами Миколаївська обласна державна адміністрація, Миколаївська обласна рада і Миколаївська міська рада Концерн опрацьовує концепцію розвитку Миколаївського суднобудівного заводу.

Дякую Президенту Асоціації “Укрсудпром” Віктор Лисицький за продуктивну зустріч та конструктивну розмову.
Разом ми робимо Україну сильною!” – повідомив Юрій Гусєв.