Адміністрація Чорноморського порту докладає всіх зусиль щодо усунення суден довготривалого відстою з акваторії порту

Про це повідомив начальник Адміністрації морського порту Чорноморськ Максим Широков 04 червня 2021 року під час «круглого столу», який відбувся в Чорноморській міській раді.

Захід проводився під головуванням Чорноморського міського голови Василя Гуляєва.

В ході засідання обговорювалися питання, пов’язані з екологічною ситуацією, що склалася на території Чорноморської міської територіальної громади. Зокрема, йшлося про пошук дієвих механізмів врегулювання проблемних питань, які виникають внаслідок діяльності промислових підприємств, зменшення антропогенного навантаження, що спричиняє певні незручності та становить загрозу для здоров’я мешканців територіальної громади.

Максим Широков доповів про роботу, що ведеться Адміністрацією морського порту Чорноморськ у діалозі з портовими операторами в частині зменшення виділення пилу при перевантаженні вантажів та наголосив, що Адміністрація порту пильно слідкує за станом навколишнього середовища на своїй території та в акваторії.
Ще одна з важливих тем, піднятих керівником на нараді, стосувалася суден, які знаходяться у довготривалому відстої в акваторії порту.

За словами Максима Широкова, Адміністрація порту проводить постійний моніторинг таких суден та, у разі потреби, приймає всі необхідні заходи задля недопущення погіршення стану акваторії порту. На теперішній час Адміністрація порту докладає всіх зусиль щодо усунення суден довготривалого відстою з акваторії порту.

Керівник підкреслив, що Адміністрація морського порту Чорноморськ завжди відкрита для діалогу з портовим співтовариством, в тому числі і задля вирішення питань, пов’язаних з вдосконаленням процесів перевантаження вантажів і недопущенням погіршення стану навколишнього середовища на території та в акваторії порту.

Нагадаємо, зараз біля причальних стінок порту знаходиться шонайменше 2 таких судна.