Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» завершує корпус нового 100-метрового судна проєкту В5000М

На стапельному майданчику суднобудівники уже зібрали 85% міцного корпусу замовлення і продовжують його формування, тісно співпрацюючи із складально-зварювальною дільницею, яка безперервно постачає нові секції.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Так, найближчим часом на стапелі для монтажу очікуються остання кормова та дві носових секції.

Фахівці малярно-ізоляційної дільниці приступили до фарбування внутрішніх поверхонь бортових секцій та секцій носової частини корпусу. Також судно насичується трубопроводами водяного пожежогасіння.

Виробничі дільниці безперервно продовжують підживлювати будівництво на стапелі. Наразі у металообробній дільниці готують метал та виготовляють деталі насичення люкових закриттів, дільниця механо-слюсарних частин займається виготовленнямвертикальних трапів, кришок сходів, вентиляційних кришок, бітенгів і кнехтів, фахівці монтажно-трубопровідної дільниці виготовляють повітряно-вимірювальні труби та труби системи осушення.

На стапельному майданчику підприємства готують місце для закладки нового замовлення – другого несамохідного судна пр. В5000М (зам. 10051), адже збірно-секційний цех уже виготовив перші секції циліндричної частини корпусу замовлення та наразі продовжує працювати ще над 12 секціями.

Разом із будівництвом нових замовлень підприємство постійно здійснює ремонт та обслуговування суден. Наразі у роботі у судноремонтників знаходяться 14 суден різного класу та призначення.