(Оновлено) У Чорноморському порту затримали вантажівки з контрабандними стіками «HEETS»

Вантажівку з прихованим товаром виявили в Чорноморському порту сьогодні прикордонники Одеського загону спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та митниці.

Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

Транспортний засіб «ДАФ» української реєстрації прибув до порту на виїзд з України. Однак безперешкодно подолати прикордонний контроль громадянин України не зміг. Адже напередодні від співробітників оперативних підрозділів ДПСУ надійшла інформація про можливе переміщення цією вантажівкою прихованого товару.

Ця інформація підтвердилася, так як в у днищі причепа автомобіля, який прямував до Туреччини, були знайдені приховані стіки для куріння. 

В ході огляну Митники з прикордонниками знайшли приблизно 40 тис. стіків для нагрівання тютюну.

Вантажівки слідували до Туреччини на адресу одного одержувача.

Митників насторожив той факт, що в рефрижераторах знаходиться не швидкопсувна продукція, а суспензійний полівінілхлорид.

Під час візуального огляду автомобілів було виявлено сліди змін конструкції підлоги причепів.

Скануючий пристрій «RAPISKAN» показав наявність затемнень у конструктивних порожнинах підлоги причепів.
Також спрацював і службовий пес одеських митників, який спеціалізується на виявленні тютюнових виробів.
Після часткового демонтажу підлоги шляхом розпилу в обох транспортних засобах було знайдено спеціально обладнані схованки, заповнені стіками «HEETS».

Наразі одеські митники здійснюють відповідні процесуальні дії щодо фіксації факту митного правопорушення.
Успішне блокування чергової оборудки здійснено одеськими митниками у взаємодії з представниками УСБУ в Одеській області, Управлінням стратегічних розслідувань в Одеській області ДСР Нацполіції України та прикордонниками.