Начштабу Одеського загону морської охорони знайшовся

UPD інформація про те, що Олексій знайшовся не підтвердилась.

З Олексієм Чертковим усе гаразд. Деталі його зникнення і виявлення будуть відомі завтра.

Про це Цензор.НЕТ повідомило джерело в правоохоронних органах.

За словами джерела, Чертков цілий, живий і здоровий. Що саме з ним сталося, обіцяють повідомити завтра.

Нагадаємо, 1 червня зранку зник начштабу Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби Олексій Чертков.

Про це повідомляє Українська правда.

Капітан 1 рангу зранку 1 червня вийшов з дому, але в розташування загону не прибув.

Наразі його місцезнаходження не встановлено. Про подію повідомлено правоохоронні органи.

Також прикордонники також ведуть пошуки власними силами.

Одеське видання «Думская» уточнило, що капітан першого рангу Олексій Чертков вийшов зі свого будинку по вулиці Грушевського о 6:30, але у розташування загону не прибув.

До його пошуків залучені всі компетентні органи, включно з військовою контррозвідкою Служби Безпеки України.

Всім, кому що не будь відомо про місцезнаходження офіцера, просять повідомляти по телефону 102, або 0679765934 та 0675181647.

Одеський загін морської охорони ДПСУ здійснює охорону державного кордону у Чорному морі від окупованого Криму до річки Дунай, включно з 98 милями самої водної артерії.

Також він виконує:

  • контроль за плаванням і перебуванням українських та іноземних невійськових суден і військових кораблів у територіальному морі та внутрішніх водах України, заходженням іноземних невійськових суден і військових кораблів у внутрішні води і порти України та перебуванням у них;
  • охорону суверенних прав України в її Виключній (морській) економічній зоні та контроль за реалізацією прав і виконанням зобов’язань у цій зоні інших держав, українських та іноземних юридичних і фізичних осіб, міжнародних організацій.

Довжина дорученої ділянки державного кордону (включаючи адмінмежу із ТОТУ) – 275 морських миль та 98 миль річкою Дунай. Площа Виключної (морської) економічної зони України (за виключенням ТОТУ) – 18 600 кв. миль.

До складу загону входять дивізіони кораблів (катерів) Морської охорони, кораблі Морської охорони та відділи спеціальних дій на воді «Дозор-М».