Коледж морської інженерії імені С. О. Макарова відкрито в Китайській Народній Республіці

Національний Університет Кораблебудування імені адмірала Макарова спільно з Океанічним Університетом Цзянсу відкрили в Китайській Народній Республіці Коледж морської інженерії імені С. О. Макарова.

Про це повідомляє сайт “Преступности.НЕТ” з посиланням на прес-службу НУК ім. адмірала Макарова.

Генеральна освітня ліцензія Міністерства освіти КНР видана від 17 травня 2021 року і є дійсною до кінця 2030 року. Згідно ліцензуванню, передбачено освіту за двома спеціальностями – «Суднобудування» і «Робототехніка». Ліцензований обсяг учнів складе 1080 осіб. На даному етапі планується стартовий набір вже в 2021 році по 120 чоловік на перший курс «Суднобудування» і «Робототехніки» і 40 чоловік на магістратуру «Суднобудування».

НУК імені адмірала Макарова відкрив коледж в Китаї на 1080 студентів. Це логічне завершення півтора однорічної роботи нашої команди Міжнародного Центру і величезне досягнення не тільки для НУК ім. адмірала Макарова, а й для всього регіону. Про Україну та Миколаєві заговорять абсолютно в іншому ключі, так як наші викладачі і вчені зможуть не тільки ділитися своїми знаннями з китайською молоддю, а й переймати досвід зарубіжних партнерів. Коледж стане не тільки обителлю науки, а й надійною підмогою для всього нашого вузу, – заявив ректор університету Євген Трушляков.

Як розповів керівник Міжнародного Центру НУК Михайло Михайлов, робота над отриманням ліцензії проводилася з лютого 2020 року.

– Отримання цієї ліцензії і відкриття нашого коледжу в Китаї є новою сходинкою в розвитку міжнародної діяльності університету та української системи вищої освіти в цілому. Цей проект дозволить нам вийти на новий якісний рівень надання освітніх і наукових послуг на світових ринках. Крім того, робота Коледжу морської інженерії імені С. О. Макарова значно інтенсифікує академічну мобільність нашого викладацького складу. Цю подію можна по праву назвати новою главою в розвитку нашого кораблебудівного університету, – заявив Михайло Михайлов.

Відзначається, що близько 40 викладачів НУК будуть приїжджати в Китай для читання лекцій і проведення практичних занять в китайській філії миколаївського вузу.