У Маріупольському порту опрацьовано 2,26 млн.тонн вантажів за 4 місяці

У Маріупольському порту підбили підсумки роботи за 4 місяці поточного року.

Про це повідомила прес-служба порту.

Опрацьовано 2 млн 268 тис. тонн вантажів. Серед лідерів по обсягам вантажопереробки: метали – 1670,8 тис. тонн, зернові – 196,7 тис. тонн, будматеріали – 178,2 тис. тонн. і чавун – 164,7 тис. тонн.

Попри негативні наслідки епідемії коронавірусу в Україні й у світі, портовикам вдалося завершили чотири місяці поточного року з позитивним фінансовим результатом.

Наразі біля причалів Маріупольського морського порту під обробкою знаходяться 7 суден.
 
На першому вантажному районі йде переробка олії та слябів. На першому причалі закінчується навантаження т/х «PLANEO» олією, а на сьомому причалі тривають роботи з перевантаження т/х «ADNAN TORLAK» слябами. Вантаж піде на експорт до Італії та Туреччини відповідно.
 
На другому вантажному районі триває перевалка слябів на судна «SACURA» та «SAADET C», які пришвартовано до десятого та одинадцятого причалів. Суднами буде доставлено 29 833 тонн слябів до Італії.
 
На третьому вантажному районі триває перевантаження слябів, сталі в рулонах та листової сталі. Загалом 29 829 тонн вантажів буде перевалено на судна «FEDERAL NAGARA», «FALCONA», «EGE BEY» та спрямовано до Великобританії та Іспанії.
 
В очікуванні причалів на зовнішньому рейді порту перебувають 4 судна під навантаження сталі в рулонах та листової сталі. На підходах до порту в Азовському та Чорному морях знаходяться 8 суден.