З початку року ДП «МТП «Южний» оброблено 5,5 мільйонів тонн вантажів

Станом на 19 травня Морський торговельний порт «Южний» обробив 5,5 млн тонн вантажів. Це 96 суден та 78 883 напіввагонів.

Важливий транспортний тандем, що активно підтримує економічний потенціал країни, – це морський торговельний порт та залізниця. Сьогодні всі учасники процесу перевезення вантажів взаємодіють синхронно та ритмічно. Станція «Берегова» без затримок подає вагони, що вчасно вивантажуються та завантажуються на ДП «МТП «Южний». Середньодобова норма обробки напіввагонів становить 568 одиниць.

З початку 2021 року держстивідор обробив 96 суден, майже половина з яких – це великотоннажні балкери типу Capesize. Колектив ДП «МТП «Южний» завантажує руду українських ГЗК на судна Capesize до їх повної вантажомісткості.

«У цьому році ми робимо новий крок – орієнтуємося на найвищу якість послуг. Минула зима показала, що необхідно модернізувати комплекси вагоноперекидачів. Завдяки сумлінній праці портовиків змерзлий вантаж оброблявся згідно з графіком. Крім того, нове обладнання та якісно відремонтоване устаткування дозволить зменшити час завантаження суден Capesize. Прагнення бути кращим підприємством у морській галузі – принцип нашої роботи», – коментує в.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Ковшар.