Депутатська фракція “Слуга народу” затвердила кандидатуру Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури

Депутатська фракція “Слуга народу” затвердила кандидатуру Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури, Олексія Любченка – міністра економіки – першого віце-прем’єр-міністра, а Віктора Ляшко – на міністра охорони здоров’я, повідомив журналістам голова фракції Давид Арахамія.

Про це повідомив Інтерфакс.

“Фракція була присвячена насамперед, кадровим питанням … Питання були про зміну трьох міністрів: на посаду міністра інфраструктури замість пана Криклія була підтримана кандидатура пана Кубракова, замість міністра економіки пана Петрашка – кандидатура пана Любченко. Уточнення: пан Любченко пропонується на посаду міністра економіки – першого віце-прем’єра … І замість пана Степанова – пан Ляшко “, – сказав Арахамія на брифінгу після засідання фракції в понеділок.

Разом з тим він уточнив, що їх призначення відбудеться, швидше за все, в четвер.

“Є процедурне питання. Якщо завтра у нас позачергове засідання, де ми звільняємо трьох міністрів. І щодо пана Степанова, оскільки він добровільно не йде з посади, там дещо інша процедура: спочатку звільнення, потім подання від фракції, потім – подання на голову Верховної Ради, а потім голосування. Десь в четвер ми очікуємо, що відбудеться призначення всіх трьох міністрів “, – пояснив Арахамія.

Він також поінформував, що позачергове засідання ВР у вівторок почнеться, орієнтовно, після 15:00.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Розумков повідомив, що позачергове засідання ВР почнеться о 16:00.