Олександр Кубраков може очолити Міністерство Інфраструктури України – нардеп

Про це повідомила народний депутат від партії “Слуга Народу” Юлія Гришина у телеграм каналі.

Юлія Гришина: “Вместо Петрашко номинируется кандидат Любченко. Вместо Криклия – кандидат Кубраков. Мне все нравится!”

Нагадаємо, раніше стало відомо, що до Верховної Ради надійшла заява про звільнення від Владислава Криклія (Детальніше читайте тут)

Голова Укравтодору Кубраков Олександр Миколайович, став очільником Укравтодору у Листопаді 2019 року, замінивши на посту поляка Славоміра Новака.

Тодішній прем’єр-міністр Олексій Гончарук (з яким Кубраков працював у Офісі ефективного регулювання) заявив, що Кубраков «показав себе як професіонал під час будівництва траси Запоріжжя-Маріуполь, а тому вдало справиться з роллю очільника дорожнього відомства.

Одними з першочергових планів на посту голови відомства Кубраков тоді назвав повне оновлення керівного складу регіональних служб автодоріг та добудову запорізького мосту.

До призначення Кубраков робив кар’єру у сфері інформаційних технологій: після роботи начальника відділу маркетингу у «Київстарі» він став радником спочатку голови КМДА.

Пізніше став керівником сектор IT&Telecom «Офісу ефективного регулювання» (BRDO), головою якого на той момент був Олексій Гончарук. У 2019 році став номером 30 у депутатському списку партії «Слуга народу», причому партійним членом так і не став. Однак нардепом Кубраков пробув недовго: за кілька місяців його призначили очільником Укравтодору.

Згідно з декларацією, Кубраков володіє квартирою площею 55 квадратів, придбаною у 2013 році, а також автівками Hyundai Accent 2008 року випуску, Mazda 6 2013 року випуску та автівкою BMW X4 2017 року випуску. Крім зарплати та дивідендів, очільник Укравтодору задекларував дохід від зайняття підприємницькою діяльністю 428 тис грн, а також 720 тис гривень, 70 тис євро та 270 тис доларів готівки. 684 тис гривень Кубраков позичив.