В порту Чорноморськ тривають ремонтні роботи на причалах та залізничних коліях

Відповідно до своїх функціональних обов’язків Адміністрація морського порту Чорноморськ здійснює низку ремонтних робіт гідротехнічних споруд. Роботи виконуються як силами підрядних організацій, так і власними силами адміністрації морського порту Чорноморськ та перебувають на різних стадіях виконання.

Про це повідомила прес-служба Чорноморської філії АМПУ.

Завершені ремонтні роботи на причалі №9, а саме: виконаний ремонт залізничної колії №48 довжиною 73 м, підкранової колії – 50 м. На 4-й секції причалу №9 відремонтовано 50 паль, нижню поверхню ростверку, бортові балки та колесовідбійний брус.

В процесі реалізації проект капітального ремонту причалу №2, який складається з відновлення трьох паль, ремонту бортових балок з відновленням кордонного кутика та колесовідбійного брусу по всій довжині причалу, обладнання причалу новими відбійними пристроями.

Розпочато поточний ремонт причалу №28, який складається з ремонту пошкоджених ділянок оголовку з відновленням кордонного кутика, монтаж колесовідбійного брусу зі знімною конструкцією, фарбування швартовних тумб та електроколонок.

Відповідно до укладеного договору підряду, в поточному році буде проведений ремонт причалу №10 (ремонт паль, нижньої поверхні ростверку, бортових балок, колесовідбійного брусу).

Згідно із затвердженим планом ремонтів на 2021 рік, адміністрація морського порту Чорноморськ планує виконати ремонт причалу №1 та покриття причалів №№ 2, 12. Відповідні закупівлі оголошені на веб-порталі Prozorro. За результатами проведених торгів будуть укладені договори на виконання ремонтів вказаних об’єктів та їх подальша реалізація.

Нагадаємо, адміністрація морського порту Чорноморськ на веб-порталі Prozorro оголосила закупівлю з розробки проекту капітального ремонту причалів в частині заміни відбійних пристроїв. Реалізація проекту дозволить забезпечити збереження причалів та їх конструктивних елементів під час обробки сучасних типів суден.
Також Адміністрація морського порту Чорноморськ виконує ремонті роботи на залізничних коліях порту, зокрема, проведений ремонт семи стрілочних переводів (№244,301,302,303,708,804,830) тилових залізничних колій. В стадії виконання – ремонт залізничних колій №5, 6 та ремонт стрілочного переводу №2 на поромному комплексі для відновлення роботи залізничних колій №32, 33.

Роботи ведуться підрядним способом, відповідно до технічного завдання, без виведення об’єктів ремонту з експлуатації, що забезпечує безперебійну роботу залізничних колій порту та своєчасне виконання вантажно-розвантажувальних робіт суб’єктами господарювання.

Окрім робіт, котрі виконуються підрядним способом, Адміністрація морського порту Чорноморськ виконує частину робіт власними силами: оперативно відремонтовано стрілочний перевід та залізничні колії № 32, 33 на поромному комплексі; регулярно проводиться технічне обслуговування залізничних колій порту та, при необхідності, виконується їх ремонт.