Павло Яценко призначений т.в.о. голови правління ПАТ “Українське Дунайське Пароплавство”

Яценко Павло Дмитрович призначений т.в.о. голови правління Публічного Акціонерного Товариства “Українське Дунайське Пароплавство”.

Відповідні зміни сьогодні внесені в Єдиний Державний Реєстр.

Нагадаємо, раніше виконуючого обов’язки голови правління ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” Олексія Хомякова відстроронили від виконання обов’язків.

Відомо, що на початку березня Служба безпеки України повідомила, що заблокувала спробу незаконного відчуження майна УДП з боку керівництва компанії. За оцінками СБУ, це могло  завдати збитки товариству на понад 2 млрд грн. Адже організатори “планували вивести з балансу товариства 455 одиниць флоту, зокрема морські та річкові судна, баржі” та “штучно інвестувати кошти дочірніх і афілійованих підприємств пароплавства до статутного капіталу іноземної компанії”. 

Керівництво УДП повідомляло, що здійснює деофширизацію та будує нову систему корпоративного управління дочірніми компаніями, а отже, своїми українськими та міжнародними активами. І здійснює пряму передачу корпоративних прав УДП для забезпеченя повної прозорості та відкритості діяльності компанії. І створення UDP Europe kft “надає можливості ПрАТ «УДП» в подальшому консолідувати управління флотом групи компаній під контролем ПрАТ «УДП» в межах зазначеного єдиного європейського оператора” – Danubo Special Shipping S.A.