Ефективний індустріальний парк “Миколаївського суднобудівного заводу” стане кроком до відродження суднобудівної галузі Півдня України – Гусєв

Про це повідомив Юрій Гусєв, під час наради з представниками Миколаївської ОДА. Він наголосив на тому, що разом із Миколаївською ОДА планується опрацювати концепцію та спланувати детальні кроки реалізації цього проєкту.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Миколаївської ОДА.

В п’ятницю, 7 травня, генеральний директор державного оборонно-промислового комплексу-концерну «Укрборонпром» Юрій Гусєв провів робочу зустріч з головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом. Також були присутні голова облради Ганна Замазєєва, міській голова Олександр Сєнкевич, заступники голови ОДА Георгій Решетілов, Микола Марінов, Ігор Кузьмін.

«Я доповідав щодо цього питання Президенту України. Зараз наше завдання — підготувати відповідно до законодавства всі необхідні пропозиції для того, щоб в подальшому отримати ефективний індустріальний парк, який стане ще одним кроком до відродження суднобудівної галузі Півдня України. Адже «Миколаївській суднобудівний завод» потребує підтримки з боку центральної та місцевої влади і державного концерну», – сказав Юрій Гусєв.

Голова Миколаївської ОДА зазначив, що створення індустріального парку на базі ДП «Миколаївській суднобудівний завод» э важливим проєктом для міста та області в цілому.

“Створення індустріального парку дасть можливість розвитку, як для нашої громади, так і для самого заводу. Це залучення інвестицій, створення нових робочих місць, надходження до бюджету. Це й використання наукового потенціалу та створення інновацій”, – зазначив Віталій Кім.

Юрій Гусев закликав присутніх обговорити дорожню карту зі створення індустріального парку та подякував за готовність до співпраці голові ОДА.

В ході бесіди був зроблений акцент на важливості залучення інвесторів для реалізації проєкту.

“Президент України поставив чіткі завдання щодо розвитку підприємств ОПК і створення індустріального парку в Миколаєві, яке підтримано також Ukraine Invest, є частиною стратегічного розвитку “Миколаївського суднобудівного заводу”.
 
Ми ж наразі спільною командою працюємо над удосконаленням законодавства про індустріальні парки, відповідний законопроєкт вже прийнято у першому читанні. Зараз він доопрацьовується у профільному комітеті Верховної Ради України, концепцією самого парку та залученням стратегічних інвесторів.” – повідомив Юрій Гусєв на своїй сторінці у соцмережі після візиту у Миколаїв.

Деталініше з тим що собою не сьогодні представляють індустріальні парки та які проекти планується зробити у Миколаєві можна подивитись у матеріалі “Суспільне. Миколаїв” з керівником проекту “Морські бізнес-новини України”, Олександром Діордієвим.