У Чорному морі триває похід курсантів Інституту ВМС на катерах «Нова Каховка» та «Сміла»

В акваторії Чорного моря для курсантів 3-го курсу Інституту ВМС Національного університету «Одеська морська академія» організовано  катерний похід.

Головна ідея морського катерного походу – закріплення теоретичних знань, здобутих курсантами у стінах ВВНЗ, та набуття практичних навичок.

Перед виходом у море до майбутніх морських офіцерів звернувся командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

– Моряк живе в морі у першу чергу. Практика на кораблях та катерах, особливо штурманська, дуже важлива для вашої підготовки. Тому саме практика – це той інструмент, завдяки якому ви будете набувати відповідних спроможностей управління кораблями та катерами, – зазначив керівник українських ВМС.

Під час походу курсанти вивчатимуть особливості морського театру, відпрацюють спільне плавання катерів у складі тактичної групи та прохід вузини. Окрім того, закріплюватимуть на практиці навички організації охорони та оборони катерів як на ходу, так і на стоянці на незахищеному рейді.

 Увечері 5 травня біля морського вокзалу Ізмаїлу прибули навчальні катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України: «Нова Каховка» та «Сміла».
 
Головне завдання походу – вдосконалення практичних навичок курсантами ІІІ курсу Інституту ВМС НУ “Одеська Морська Академія”, які прибули на борту військових кораблів.
 
У Ізмаїлі кораблі перебуватимуть до ранку 8 травня. Курсанти відвідають картинну галерею, музей А.В. Суворова, діораму «Штурм фортеці Ізмаїл». Також у програмі перебування планується екскурсія на військові кораблі курсантів Ізмаїльського військово-морського ліцею.
 
Нагадаємо, «Нова Каховка» та «Сміла» вже неодноразово прибували до Ізмаїльського морського порту – з метою участі у святкуванні Дня Перемоги над нацизмом у II Світовій війні та Дня міста.