ДП «МТП «Южний» перевантажив 4 млн 695 тис. тонн вантажів за 4 місяці

«МТП «Южний» поступово нарощує вантажообіг з початку 2021 року. Навесні колектив підприємства обробив на 400 тис. тонн більше порівняно з січнем та лютим.

Ця тенденція є значимою з огляду на ситуацію, яка склалася на світовому ринку. Загалом, у 2021 році опрацьовано 4 млн 695 тис. тонн вантажів. 

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Вантажообіг квітня склав 1 млн. 147 тис. тонн. 76% загального об’єму – це експорт. Оброблено 826 тис. тонн руди, 39 тис. тонн чавуну та ін. З початку 2021 року колектив переробив 3 млн. 613 тис. тонн експортних вантажів.
У квітні поточного року імпорт склав 55,3 тис. тонн вантажів: коксівне вугілля та нікелева руда. Протягом місяця через ДП «МТП «Южний» пройшло 202 тисячі тонн транзиту і 15 тисяч тонн каботажу. Об’єм імпортних вантажів за 4 місяці – 635 тис. тонн.

На рівні 2020 року залишається кількість суднозаходів у квітні – 26, половина з яких є великотоннажні балкери типу Capesize. Опрацьовано 16 137 напіввагонів, не зважаючи на позаплановий ремонт комплексів вагоноперекидачів на початку квітня.

«Збільшення обсягів вантажів навесні створює позитивну картину. Не зовсім спокійним є зараз період для морських портів. При цьому ми робимо усе можливе, щоб підтримати своїх клієнтів та гарантувати найкращі умови праці для портовиків. Наші потужності є ефективними та ми постійно удосконалюємося, щоб забезпечити високу якість послуг та відповідний рівень продуктивності», – коментує в.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Кошвар.