На першому причалі ДП «МТП «Чорноморськ» вантажать шрот

За інформацією головної диспетчерскої ДП «МТП «Чорноморськ», 27 квітня біля першого причалу першого вантажного району було відшвартоване судно – навальний перевізник MAROULIO S, яке прибуло до Чорноморська із пакистанського порту Касим. Судно візьме на борт 22.5 тисячі тонн шроту.

– Через погодні умови ми не могли почати обробку судна протягом усього вчорашнього дня і почали завантаження лише близько 18-ї години, – каже начальник першого вантажного району Олександр Незнакомов. – Станом на 8-му ранку 28 квітня на борт судна завантажено 3 тисячі 900 тонн шроту. Інтенсивність завантаження складає 7 тисяч тонн за добу, тому за нормальних погодних умов ми закінчимо роботу до початку вихідних.

Також у головній диспетчерській повідомили, що наразі очікується захід ще одного судна, яке доставить на сушу 8,5 тисяч тонн сировини для виготовлення цементу – клінкера. Швартуватиметься судно біля другого причалу першого вантажного району ДП «МТП «Чорноморськ».

Довідка: MAROULIO S – судно-навантажувач, побудоване у 2010 році, плаває під прапором Ліберії. Його вантажопідйомність становить 76000 т дедвейту, а поточна осадка – 6,9 метрів. Загальна довжина (LOA) судна 225 метрів, ширина – 32,26 метра.

Повідомляє Чорноморський морський порт