У “Кузню на Рибальському” та “Богдан Моторс” прийшли з обшуками: що відомо

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) проводять обшуки на ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” і підрозділах ПАТ “Богдан Моторс”.

Про повідомила УНН речник ДБР Ольга Чиканова.

“В рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони України військової техніки, обладнання та послуг неналежної якості та по завищених цінах, ДБР проводить обшуки на ПрАТ “Завод Кузня на Рибальському” та підрозділах ПАТ “АК “Богдан Моторс”, – повідомили в ДБР.

Наразі слідство вивчає обставини перевищення та зловживання владою посадовими особами Міноборони, що пов’язано із безпідставним завищенням вартості товарів та послуг, а також постачання до підрозділів Збройних Сил України неякісної продукції, що не відповідає вимогам державних стандартів. Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора.

29 грудня 2020-го року господарський суд Дніпропетровської області відкрив провадження у справі про банкрутство Автомобільної компанії “Богдан Моторс”, що входить в корпорацію Богдан.

19 січня цього року Міністерство оборони України заявило про намір судитись з ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” через невчасне виготовлення та поставку середнього розвідувального корабля проєкту “Лагуна”.