Олексій Жуковець очолив державне підприємство “Зоря-Машпроект”

Нового керівника представили сьогодні 19 квітня коллективу підприємства під час робочого візита генерального директора Державного концерну “Укроборонпром” Юрія Гусєва.

В заході також взяли участь народні депутати України Давід Арахамія, Олександр Завітневич, Ірина Аллахвердієва, Ігор Копитін.

Новопризначений Олексій Жуковць наголосив, що серед поставлених завдань, найважливішими є: сформувати антикризову команду, яка буде допомагати заводу в ситуації, що склалася на сьогодні, збільшити потужності виробництва, впровадити інновації та збільшити об’єм продаж.

Для того, аби ДП «Зоря» – «Машпроект» мало змогу повноцінно функціонувати необхідно в 4 рази більше надходжень на рік, ніж підприємство має на сьогодні. На жаль, динаміка роботи заводу показує, що наразі підприємство не отримує бажаного доходу. Проте, «Зоря» – «Машпроект» має великий потенціал, а тому ми повинні об’єднатися і допомогти заводу вибратися з кризової ситуації, в якій він опинився на сьогодні.

Олексій Жуковець побудував свою кар’єру у сфері машинобудівного підприємства. Створював підприємство на основі виробничого комплексу ЗАТ “Макіївський труболиварний завод”, який до цього не функціонував. Налагоджував виробництво нестандартного обладнання для металургійної промисловості з “нуля”. Займався підбором персоналу, відновленням, ремонтом та запуском обладнання, проводив тендерні торги, організовував виробництво і налагоджував комерційну діяльність.
З грудня 2019 року очолював Житомирський бронетанковий завод державного концерну “Укроборонпром”.