Британські військові кораблі прямують до Чорного моря – The Sunday Times

Військові кораблі Королівського флоту вирушать до Чорного моря наступного місяця, оскільки напруга між українськими та російськими силами продовжує зростати і російські війська накопичуються на українському кордоні.

Про це повідомило видання The Sunday Times.

Розміщення кораблів біля узбережжя України має на меті продемонструвати солідарність з Києвом та союзниками НАТО в регіоні після того, як президент США Байден вирішив скасувати розміщення двох американських військових кораблів на Чорному морі минулого тижня, побоюючись ескалації кризи через збільшення Російських військ.

Один есмінець типу 45, озброєний зенітними ракетами, і протичовновий фрегат типу 23, відійде від оперативної групи авіаносців Королівського флоту в Середземному морі і пройде через Босфор до Чорного моря, повідомляють високопоставлені морські джерела.

Їх буде підтримувати авіаносець HMS Queen Elizabeth, на борту якого знаходяться вертольоти для боротьби з підводними човнами і винищувачі-бомбардувальники F35B. Однак королівський авіаносець залишиться в Середземному морі, оскільки перебування суден такого типу в Чорному морі не дозволяється міжнародною угодою.