Загін кораблів Каспійської флотилії РФ пройшов під Кримським мостом

Загін кораблів Каспійської флотилії (КФЛ) пройшов під Кримським мостом по Керченській протоці і зайшов в Чорне море.

Про це повідомила прес-служба Південного військового округу.

В рамках здачі контрольної перевірки за зимовий період навчання 15 кораблів Каспійської флотилії, в тому числі три артилерійських і вісім десантних катерів, а також судна забезпечення здійснюють межфлотскій перехід з Каспійського до Чорного моря.

Напередодні загін перейшов в оперативне підпорядкування Чорноморського флоту і поповнив запаси палива і продовольства в порту Темрюк.

Після виходу з Керченської протоки кораблі Кфл попрямували в призначений район згідно плану проведення контрольної перевірки за зимовий період навчання.

На шляху по Волго-Донським каналом протяжністю понад 100 кілометрів бойові кораблі подолали 13 шлюзів, а також пройшли Волгоград, Калач-на-Дону, Волгодонськ, Семикаракорск

Згідно з планом здачі контрольної перевірки екіпажі катерів Каспійської флотилії у взаємодії з силами Чорноморського флоту візьмуть участь в залікових морських навчаннях.

За наказом командувача військами Південного військового округу генерала армії Олександра Дворнікова для перевірки готовності до відбиття морських і повітряних десантів залучено підрозділи морської піхоти і берегових військ Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

Контрольна перевірка військ ЮВО за зимовий період навчання проводиться за затвердженим планом підготовки військ на 2021 рік і спрямована на підвищення рівня бойової та оперативної підготовки військ і сил військового округу, вдосконалення форм і способів проведення навчань, занять та тренувань з урахуванням обстановки, що складається в межах відповідальності.