UMG Investments планує побудувати зерновий термінал в порту “Південний” загальною потужністю 9 млн.тон

«Ми почали реалізацію проєкту будівництва зернового терміналу в порту “Південний” загальною потужністю 9 млн тон зерна на рік. Капітальні інвестиції в цей проєкт складуть понад $150 млн, і ми плануємо побудувати його за 2-3 роки», — повідомила Казначєєва Надія, директор з інвестицій UMG Investments.

Про це повідомила прес-служба підприємства у соцмережі.

“У нашому портфелі вже є логістична компанія” Портінвест “. Ми маємо експертизу і амбіції інвестувати. Також є вантажі, так що нам цікавий бізнес портових терміналів. Ми будемо брати участь в тендерах, які нас зацікавлять . Це, по концесії.

Другий фокус – приватні ініціативи в портах. ми вже почали реалізацію проекту будівництва зернового терміналу в порту Південний потужністю 9 млн тонн зерна в рік. Загальні капітальні інвестиції в цей проект становлять понад 150 млн дол. США і ми плануємо побудувати його за 2-3 роки. Очікуємо, що уряд і “Укрзалізниця” виконають свою частину зобов’язань щодо розвитку відповідної інфраструктури – днопоглиблення та залізничні станції “. – повідомила вона під час панельної дискусії «Фокус на портах» у рамках Українського тижня транспортної інфраструктури.