(ФОТО) Каспійська флотилія продовжує перехід в Чорне море після зупинки на рейді в Ростові-на-Дону

На шляху по Волго-Донським каналом протяжністю понад 100 кілометрів бойові кораблі подолали 13 шлюзів. Кораблі пройшли Волгоград, Калач-на-Дону, Волгодонськ, Семикаракорск.

Про це повідомило Міністерство оборони РФ.

В рамках здачі контрольної перевірки за зимовий період навчання 15 кораблів Каспійської флотилії, в тому числі три артилерійських і вісім десантних катерів, а також судна забезпечення здійснюють межфлотскій перехід з Каспійського до Чорного моря.

Перед виходом з пункту базування – міста Махачкала – екіпажі катерів відпрацювали повний цикл базової підготовки та виконали курсові завдання в морі. При підготовці до переходу командири катерів, вахтові офіцери і розрахунки, що забезпечують навігаційну безпеку, провели тренування по проходу вузьких ділянок і проливних зон.

Згідно з планом здачі контрольної перевірки екіпажі катерів Каспійської флотилії у взаємодії з силами Чорноморського флоту візьмуть участь в залікових морських навчаннях.

За наказом командувача військами Південного військового округу генерала армії Олександра Дворнікова для перевірки готовності до відбиття морських і повітряних десантів залучено підрозділи морської піхоти і берегових військ Чорноморського флоту і Каспійської флотилії. – йдеться у повідомленні.