Керівник Чорноморського басейнового управління Держагентства рибного господарства пропонував хабар співробітнику СБУ

За матеріалами Головного управління внутрішньої безпеки СБУ повідомлено про підозру одному з керівників Чорноморського басейнового управління Держагентства рибного господарства. Посадовець пропонував хабар співробітнику Служби за уникнення кримінальної відповідальності за корупцію.

Про одержану «пропозицію» офіцер відразу повідомив керівництво.
Встановлено, що чиновник налагодив незаконний механізм отримання грошей від підприємців. За різні суми неправомірної вигоди він «гарантував» не притягнення до відповідальності через порушення правил промислового вилову риби. До протиправної діяльності посадовець залучив свого підлеглого, інспектора рибоохоронного патруля.

Наразі організатор схеми підозрюється за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Заходи із викриття корупції проводились спільно зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаїв за процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області.