В областях на межі з Кримом проводять збори тероборони

Метою зборів є нарощування спроможностей підрозділів територіальної оборони до виконання визначених їм завдань. Про це повідомила пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Основними цілями зборів є – удосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів та штабів щодо управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовослужбовців щодо виконання визначених завдань на реальних об’єктах:

  • по охороні та захисту адміністративного кордону з АР Крим, прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя;
  • виконанні завдань з контролю населених пунктів, по охороні органів державної влади, посиленню охорони критичних об’єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контроль населених пунктів з виконанням завдань комендантської години;
  • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

До завдань за призначенням тероборони відносять контроль населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони визначених об’єктів, боротьби з ДРГ.

У вересні 2020 року територіальна оборона Херсонської області брала участь у проведенні командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля».

Для їх проведення 10 серпня 2020 року відбулась координаційна нарада за участі керівників області, а також військових командувань.