Українські військові опановують курс британської інструкторської підготовки з логістики

Місія ORBITAL у співпраці з інструкторами з Третього полку Корпусу логістики Сухопутних військ Сполученого Королівства проводить курс із тилового сухопутного забезпечення військ для Збройних Сил України. Мета курсу – підвищення ефективності військової логістики.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Посольства Великої Британії.

«Британська інструкторська підготовка з логістики для українських військових стала відповіддю на запит наших партнерів. Адже логістичному забезпеченню військ часто не надають необхідної уваги, проте кожен великий лідер усвідомлює його важливість, незалежно від масштабу поставлених завдань», − зазначили в посольстві.

Так, слухачі цього курсу, який триває у Військовій академії (м. Одеса), беруть участь у заняттях із логістичної підтримки військ усіх рівнів, можливостей обладнання, управління ресурсами, планування, сумісності зі стандартами НАТО.

Ця співпраця України та Великої Британії є ще один прикладом великого розмаїття курсів підготовки, які місія ORBITAL організовує в рамках підтримки українських партнерів на шляху до членства в НАТО.