У військових частинах Чорноморського Флоту РФ почались тактичні навчання

У з’єднаннях та військових частинах Чорноморського флоту (ЧФ), дислокованих на території Кримського півострова і Краснодарського краю, почалася контрольна перевірка за зимовий період навчання.

Про це повідомила прес-служба Міноборони РФ.

Перевірка за зимовий період навчання проходить під керівництвом командувача Чорноморським флотом віце-адмірала Ігоря Осипова.

В рамках контрольної перевірки буде оцінено якість організації бойової підготовки та злагодженість підрозділів флоту, стан озброєння та військової техніки, військової дисципліни і правопорядку.

В ході контрольної перевірки військовослужбовці ЧФ будуть задіяні в двосторонніх тактичних навчаннях, в рамках яких командири підрозділів продемонструють свою самостійність у вирішенні загального задуму бою, здатність приймати нестандартні і несподівані для противника рішення, що дозволяють захопити і утримувати ініціативу в бою.

За наказом командувача військами ЮВО генерала армії Олександра Дворнікова в єдиному тактичному задумі заходів контрольної перевірки батальйонні тактичні групи проведуть навчання спільно з екіпажами кораблів і ескадрильями оперативно-тактичної, морський і армійської авіації.

Корабельні групи, підрозділи сухопутних військ, авіація і ППО відпрацюють завдання, як в наступі, так і в обороні.

Контрольна перевірка сил Чорноморського флоту за зимовий період проводиться за затвердженим планом підготовки на 2021 рік.