СБУ завершило розслідування у справі контарандистів, що намагались ввезти 80 кг кокаїну до України

Слідчі Служби безпеки України завершили досудове розслідування щодо чотирьох громадян держави Ізраїль, підозрюваних у контрабанді кокаїну.

Нагадаємо, що наприкінці серпня минулого року нелегальний вантаж з Республіки Перу прибув до Одеського морського торгівельного порту в одному із контейнерів. Під час поглибленого митного огляду правоохоронці виявили у контейнері приховані 114 брикетів з понад 80 кг кокаїну. Більшість розфасованого наркотику мав своє фірмове маркування у вигляді літер та цифр, що вказує на його приналежність до конкретного наркосиндикату. Вартість вилучених наркотиків становить 30 мільйонів доларів США за тіньовими розцінками.

Наразі дії затриманих кваліфіковано за ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано до суду. У разі доведення вини, їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Заходи із викриття та затримання зловмисників проводились спільно Південним регіональним управлінням ДПС України з під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.<