Одеський морський порт у березні наростив обсяги перевалки металопродукції на 40 %

За оперативними даними головної диспетчерської Одеської філії ДП «Адміністраціяморських портів України» (ОФ ДП «АМПУ»), у березні поточного року, портові оператори сумарно переробили 480 тис. тонн металопродукції, що на 40% перевищує аналогічний показник березня минулого року (340 тис. тонн).
Такий сплеск дозволив підприємству компенсувати відставання по металах у лютому.

Річ у тім, що лютий минулого 2020 року у нас був рекордним з перевалки металу –майже 590 тисяч тонн,— коментує начальник ОФ ДП «АМПУ» Максим ЛАПАЙ.— То ж в цьому році з показником у 343 тис. тонн ми відставали на 40 відсотків. Завдяки ривку у березні, перший квартал по металах порт завершив майже на рівні минулого рекордного року: 1,35 млн тонн проти 1,4 млн. тонн. Обсяги наростили усі портові оператори, в номенклатурі яких металопродукція превалює, або займає другу позицію за обсягами.Оскільки металопродукція продовжує поступати на склади компаній стабільно, є підстави сподіватись, що в квітні показники будуть не нижчими, а можливо й більшими.

Торкаючись теми складових успіху, М. Лапай назвав сприятливу кон’юнктуру на світовому ринку, високий рівень якості послуг, який надають оператори своїм клієнтам, а також той факт, що компанії Одеського морського порту не дивлячись на те, що де-факто являються конкурентами, часто йдуть назустріч один одному в ситуаціях, коли потрібно оперативно прийняти на склади велику партію вантажу, організувати композитну обробку судна, маневр технікою чи трудовими ресурсами.

Нагадаємо, в Одеському морському порту перевалкою металопродукції займаються п’ять портових операторів: ТОВ «Металзюкрейн Корп. Лтд», ТОВ «Новолог», ТОВ «Новотех Термінал», ТОВ «Бруклін-Київ» і ТОВ «УНСК». У минулому році докери перелічених компаній перевантажили сумарно 5934,3 тис. тонн металопродукції. Це майже на третину більше, ніж у попередньому 2019 році і є найкращим результатом за останні 10 років.

 

повідомляє АМПУ