АМПУ хоче стягнути з ТОВ “Продовольча компанія АМ” 400 тис.грн через неналежне виконання договору про допуск до об`єктів портової інфрастуктури

Господарський суд одеської області “24” березня 2021 р.м. відкрив провадження у справі  № 916/738/21 за позовом Державного підприємства “Адміністрація морських портів України”, в особі Одеської філії Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” до Товариство з обмеженою відповідальністю “Продовольча компанія АМ” про стягнення 405095,5 грн. через неналежне виконання договору про допуск до об`єктів портової інфрастуктури.

Адміністрація Одеського морського порту звернулась до господарського суду Одеської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Продовольча компанія АМ”, в якому просить господарський суд про стягнення 405095,5 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем договору про допуск до об`єктів портової інфрастуктури № 2772-П-ОДФ-19 від 09.12.2019р.

Суд ухвалив: 1.Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі. 2.Справу розглядати за правилами загального позовного провадження. 3.Підготовче засідання призначити на “19” квітня 2021 р. 

ТОВ «Продовольча компанія АМ» працює на українському ринку експорту зернових і зернобобових культур.

Термінал (5,5 Га) розташований в м Одеса, в безпосередній близькості від Одеського Морського торгового порту. Він оснащений критими складськими приміщеннями 10000 кв.м., відкритими складськими майданчиками 30000 кв.м.

Компанія надає послуги зі зберігання і перевалки навалювальних вантажів з вагонів і / або машин в контейнери і в зворотному порядку. Термінал має власну залізничну під’їзну колію.