Через паромну переправу у Чорноморську намагались провезти 1,9 млн марок акцизного податку України

Співробітники Одеської та Координаційно-моніторингової митниць виявили марки акцизного податку України, яких вистачило б на 1,9 млн пляшок з виногорілчаними виробами. Вантажівка прибула до Чорноморська поромом з Туреччини.

Про це повідомила прес-служба Державної митної служби України.
Згідно поданих до митниці документів турецька компанія направила на адресу київського підприємства одяг, взуття, арматуру для кріплення та 25 рулонів алюмінієвої фольги.
За результатами опрацювання орієнтування правоохоронних органів, під час митного огляду з’ясувалося, що фольги тільки 18 рулонів. І всі вони буквально заповнені марками акцизного податку України.
У кожному з рулонів ділки приховали понад 100 тис спеціальних знаків, якими маркуються алкогольні напої.
Блокування протиправної схеми стало результатом взаємодії співробітників Одеської та Координаційно-моніторингової митниць з представниками ГУ БКОЗ Служби безпеки України, УСБУ в Одеській області, Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та прикордонниками.
Наразі тривають відповідні процесуальні дії щодо фіксації факту митного правопорушення за ознаками статті 483 Митного кодексу України.