(ВІДЕО) Контейнеровоз “Ever Given” розблокував Суецький канал та направляється до Великого Гіркого озера

Контейнеровоз “Ever Given” був надійно супроводжений до Великого Гіркого озера адміністрацією каналу Суец.

43 судна на GBL вже відновили транзит і очікують виходу о 2030 (GMT + 2).
З порту Саїд-Анк йде 30 суден.

“З великим задоволенням ми можемо підтвердити, що адміністрація каналу Суец та співробітники досягли успіху у звільнені контейнеровозу “Ever Given”.  Зараз судно направляється до Великого Гіркого озера. Детальніша інформація буде розміщена у нашому профілі.” – повідомили в Адміністрації.

 

Відповідну заяву зробила також Evergreen Line. 
“Приблизно о 15:04 за місцевим часом (21:04 Тайбей час) канал відновив нормальну роботу. Судно залишає місце приземлення за допомогою буксирів.
Зафрахтоване судно буде переміщено до Великого Гіркого Озеро в Каналі для перевірки його придатності для плавання.
Результати цієї перевірки визначать, чи може судно відновити планове обслуговування. Після завершення інспекції, будуть прийняті рішення щодо домовленостей щодо вантажу, який знаходиться в даний час на борту.
Ми дуже вдячні адміністрації Суецького каналу та всім зацікавленим сторонам за їх допомогу та підтримку через цю складну і невдалу ситуацію. Ми також хотіли б висловитись, як ми глибоко вдячні екіпажу, який залишається непохитним у своїх обов’язках, а також експертам з аварійно-рятувальних робіт та команді днопоглиблювальних робіт чий професіоналізм та невпинні зусилля протягом останніх 6 днів забезпечили цей результат.
Evergreen координуватиме роботу з судновласником та іншими зацікавленими сторонами щодо розслідування інциденту.” – йдеться у повідомлені.

З хронологією подій навколо блокування Суецього каналу контейнеровозом Ever Given” можете ознайомитись тут.