Річкова інформаційна служба забезпечить моніторинг руху суден на річці Дніпро

Моніторинг сприятиме безпечному проведенню будівельних робіт.
У зв`язку з будівництвом стратегічно важливого державного об’єкта – автотранспортної магістралі через річку Дніпро в районі міста Запоріжжя, у роботах буде задіяний плавучий кран LK-800 «Захарій», вантажопід`ємністю 800 тонн, робота якого вимагає дотримання безпечних гідрометеорологічних умов та відсутності хвилювання, що утворюється в результаті проходження суден в районі виконання робіт.
У зв`язку з цим річковою інформаційною службою (РІС) філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» забезпечено моніторинг руху суден на річці Дніпро та в акваторії виконання робіт (споруда № 10) під час проведення будівельних робіт, результати якого РІС буде транслювати цілодобово на своєму веб-сайті: https://ukrris.com.ua.

В рамках забезпечення своєчасного надання інформації на судна, що здійснюють плавання по річці Дніпро та в акваторії споруди № 10, кожні 4-ри години інформація з питань безпеки судноплавства буде транслюватись ДВЧ каналами зв`язку.

Робочий канал радіозв’язку регіонального центру (РЦ) РІС Запоріжжя −07.

Резервний канал радіозв’язку РЦ РІС Запоріжжя – 14.

З метою налагодження оперативного обміну інформацією між судноводійським складом суден та операторським складом регіонального центру РІС, використовуються можливості мобільного (стаціонарного) телефонного зв’язку та електронної пошти з наступними контактними даними:

Телефони операторів регіонального центру (РЦ) РІС Запоріжжя:
+38 (067) 518 80 92;
+38 (061) 214 02 59.
Електронна адреса — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Старший оператор РЦ РІС Запоріжжя — Морозов Сергій
Володимирович.
Телефони операторів головного центру (ГЦ) РІС Одеса:
+38 (067) 518 81 01;
+38 (048) 729 52 21;
факс +38 (048) 729 39 77.
Електронна адреса — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Старший оператор ГЦ РІС Одеса — Соболєв Андрій Ігорович.

Довідка:
У рамках реалізації Програми Президента України «Велике будівництво» в місті Запоріжжя здійснюється будівництво стратегічно важливого для держави об`єкта – автомобільної магістралі через р. Дніпро (І черги). На сьогоднішній день вже відкрито рух по мосту, який з`єднав о. Хортиця з мікрорайоном Бабурка у місті Запоріжжі. Продовжується будівництво в акваторії споруди № 10, де будуть встановлені тимчасові споруди для вантового мосту через новий Дніпро. Для встановлення тимчасових опор та будівництва мосту використовується найбільший плавучий кран Європи LK −800 «Захарій», вагою 800 тонн, що прибув до України з Туреччини. Орієнтовно з 30 березня 2021 року заплановане активне виконання робіт на об`єкті будівництва з використанням плавучого засобу LK −800 «Захарій» на річці Дніпро.

повідомляє АМПУ