(ВІДЕО) Голови трьох областей Півдня України прийняли рішення спільно боротись з перевантаженням важковагових транспортних засобів

Сьогодні губернатори трьох Південних областей (С.Гріневецьикй, В.Кім та С.Козир) підписали тристоронні меморандуми про співпрацю у різних напрямах – це відновлення зрошення на Півдні України, розвиток туризму та недопущення перевантаження важковагових транспортних засобів.

Меморандуми є відкритими й до них можуть долучитися всі зацікавлені. Про це повідомила прес-служба ОДА.

“Ми всі розуміємо, що розвиток Півдня України неможливий без розв’язання питань агропромислового комплексу, а для цього потрібне зрошення. У свою чергу зрошення принесе більшу кількість товару, який необхідно перевозити, а це навантаження на дороги. З цього витікає питання доріг – необхідно зберегти те, що ми нещодавно побудували та роботи нові. Необхідні сучасні зважувальні комплекси та, взагалі, пошук альтернативних шляхів перевезення, наприклад, через залізницю та річки. І, звичайно, візитівка наших трьох регіонів – туризм. Туристу все одно в яку область їхати – він їде на Чорне море. Тому нам потрібно робити спільні проєкти та спільні маршрути.
Саме тому була організована дана зустріч. Зараз настав час, коли всім стало зрозуміло, що нам не потрібно конкурувати між собою, а навпаки – необхідно спільно розвиватись та змінюватись на краще.
Впевнений, що наша спільна робота принесе результати вже найближчим часом та сьогоднішній день стане днем, коли Миколаївська, Одеська та Херсонська області почали нову сторінку розвитку Півдня України.” – повідомив губернатор Миколаївської області.
«Всі питання, запропоновані сьогодні до розгляду, дуже актуальні і нагальні для наших трьох областей. Особливо у контексті реалізації Програми Президента України «Велике будівництво» та необхідності збереження автошляхів, здійснення вагового контролю великогабаритного транспорту важливе як ніколи»,- сказав голова Херсонської ОДА.